...
Rutyna
domowa
Niezależnie od tego, czy na dbanie o siebie możesz poświęcić jedynie kilka minut w ciągu dnia czy masz na to dużo więcej czasu, pamiętaj o tym, że pielęgnacja ciała to również troszczenie się o swoją psychikę. Nawet kilka chwil dziennie przeznaczonych wyłącznie dla siebie to sposób na odzyskanie równowagi i pokonanie stresu.
Poznaj nasze
Domowe Rytuały
„Rutyna piękna” to proste zabiegi, które możesz przeprowadzić w domowym zaciszu, wykorzystując produkty Sinesia. Przywrócą Ci one równowagę fizyczną i psychiczną oraz dobre samopoczucie na co dzień. Oto rytuały, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

Instrukcje wideo

W tym Rytuale znajdziesz
50 ml | 50 ml refill
Gua Sha Touch
automasaż
Kiedy masz więcej czasu dla siebie, możesz wykonać prosty masaż twarzy przy pomocy kamienia Gua Sha, idealnego narzędzia do napinania i ujędrniania skóry. Poprawia on krążenie krwi i limfy, a więc zwiększa wchłanianie składników odżywczych z kosmetyków, co wpływa na ich większą skuteczność, pobudza mikrokrążenie, poprawia koloryt cery i zmniejsza opuchliznę.
Tapping Touch
automasaż
Tapping jest kombinacją technik mających na celu stymulację punktów energetycznych ciała poprzez dotykanie skóry opuszkami palców. Skutecznie poprawia krążenie i pobudza organizm, a także pomaga łagodzić niepokój i stres. Jest zatem idealnym rytuałem przed każdym zabiegiem upiększającym.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.