...
Be active
Seria “Be Active” to innowacyjna linia kosmetyków stworzona specjalnie dla osób z włosami łamliwymi i z tendencją do wypadania. Zawiera ona składniki aktywne, takie jak mleczan cynku, węgiel drzewny i alfa glukany, które mają na celu wzmocnienie i uodpornienie włosów na uszkodzenia w czasie w 6 tygodni. Dzięki kompleksowemu podejściu do problemu wypadania włosów, linia oferuje skuteczną ochronę i regenerację włosów, jednocześnie wzmacniając je od wewnątrz. Regularne stosowanie produktów Sinesia może pomóc w zapobieganiu wypadaniu włosów i poprawie ich ogólnej kondycji.
Be active
Seria „Be Active” to innowacyjna linia kosmetyków stworzona specjalnie dla osób z włosami łamliwymi i z tendencją do wypadania. Zawiera ona składniki aktywne, takie jak mleczan cynku, węgiel drzewny i alfa glukany, które mają na celu wzmocnienie i uodpornienie włosów na uszkodzenia w czasie w 6 tygodni. Dzięki kompleksowemu podejściu do problemu wypadania włosów, linia oferuje skuteczną ochronę i regenerację włosów, jednocześnie wzmacniając je od wewnątrz. Regularne stosowanie produktów Sinesia może pomóc w zapobieganiu wypadaniu włosów i poprawie ich ogólnej kondycji.

12 fiolek x 10ml / 95ml

250 / 1000 ml
Aktywne składniki

Mleczan Cynku

hamuje działanie 5-α-reduktazy - enzymu przyczyniającego się do łysienia androgenowego. Ma właściwości antybakteryjne i regulujące wydzielanie sebum. Pomaga utrzymać czystość i nawilżenie skalpu.

Węgiel drzewny

wykazuje właściwości oczyszczające, detoksykujące, antybakteryjne oraz delikatnie złuszczające.

ALFA-GLUKANY

zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, działają zmiękczająco i nawilżająco.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.