...
Nasz
manifest
Umysł, ciało i czas to trzy wymiary, które przywykliśmy traktować jako odrębne – a przecież przenikają się przez cały czas. Równowaga psychofizyczna zależy w dużej mierze od tego, jak oddziałują na siebie nawzajem. Dlatego właśnie tak duży nacisk kładziemy na holistyczne podejście do pielęgnacji – chcemy pomóc w odnajdywaniu drogi do wewnętrznego spokoju i zadowolenia wynikającego z dbania o siebie na wszystkich poziomach.
Nasza
tożsamość

Wizja

Holistyczna pielęgnacja (z greckiego „holos” = „cały”) oznacza dbanie o siebie na trzech poziomach: ciała, ducha i umysłu. Ta idea przyświeca nam podczas tworzenia wyjątkowych produktów, które pozwalają troszczyć się o skórę i włosy w taki sposób, by równocześnie uspokajać emocje, poprawiać samopoczucie i przywracać równowagę. Piękny wygląd to nie tylko estetyka, ale również ważny element poczucia własnej wartości i podstawa, na której łatwiej budować wewnętrzny spokój.

Misja

Tworzymy linie ekskluzywnych produktów przeznaczonych do użytku w domu oraz w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Podzieliliśmy je na rytuały, dzięki którym zadbasz o siebie w każdym aspekcie – pielęgnując zewnętrzne piękno, odprężając umysł i wyciszając emocje.

Podejście holistyczne

Opracowana przez nas metoda pozwala zadbać o wszystkie trzy wymiary dobrego samopoczucia: piękno ciała, równowagę umysłu i pozytywne emocje. Dbanie o siebie, to słuchanie i obserwowanie swojego organizmu, odpowiadanie na jego potrzeby i zaspokajanie ich na każdym poziomie.
Dlaczego powstała
Sinesia
Sinesia powstała, by umożliwić holistyczną pielęgnację centralnego punktu ciała – głowy. Zdrowie, uroda, spokój umysłu i równowaga emocjonalna to kwestie, które nieustannie się przenikają i należy dbać o nie równie starannie. Afsoon Neginy, dyrektorka operacyjna i dyrektorka ds. zrównoważonego rozwoju w Grupie AGF88, wyjaśnia, dlaczego Sinesia jest tak innowacyjną marką w branży kosmetycznej.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.