...
Luksus
Dbania o siebie
Zadbaj o UMYSŁ: Umysł, czyli percepcja i dobre samopoczucie – pozwól mu odpocząć i osiągnąć równowagę. Skup się na tym, co naprawdę ważne – na sobie.
Zadbaj o CIAŁO: Ciało, w którym czujesz się dobrze. Pielęgnuj swoje piękno każdego dnia, pozwól mu rozkwitać.
Zadbaj o CZAS: Czas to nowy, współczesny luksus. Spraw, by był wysokiej jakości: to najcenniejszy zasób, jaki posiadasz i jedyny, którego nie możesz zatrzymać ani odzyskać.
Głowa -
centrum Twojego ciała

Twarz, skóra głowy i włosy to unikalny, wzajemnie powiązany system – każdy, kto uważa je za odrębne jednostki, popełnia poważny błąd. Głowa to siedziba umysłu, który przetwarza emocje, koncentruje się na świecie zewnętrznym i samopoczuciu. To centrum uwagi oraz psychicznego i fizycznego dobrostanu – priorytetem powinno być więc dbanie o nią.

Dobre samopoczucie fizyczne, piękny wygląd, poczucie własnej wartości – to wszystko wpływa na harmonię i wewnętrzny spokój.

La-Testa-al-centro-icona
Instynkt, emocje i rozum w
równowadze

Sinesia dąży do przywrócenia równowagi ciała i umysłu poprzez holistyczne podejście: głowa zajmuje centralne miejsce, zarówno pod względem estetycznym, jak i psychologicznym i emocjonalnym, dlatego wymaga szczególnej troski. Dla nas pielęgnacja to nie tylko radzenie sobie z konkretnymi problemami skóry i włosów, ale dbanie o cały organizm: umysł, ducha i ciało.

 

Osiągamy to poprzez odpowiednie łączenie produktów, gestów, masaży i praktyk mających na celu osiągnięcie i utrzymanie równowagi między wewnętrznym spokojem i zadowoleniem, a zewnętrznym pięknem.

DNA
Sinesi
Nasz manifest, nasze wartości i certyfikaty, które uzyskaliśmy dla naszych produktów. Nasze DNA.

Manifest

Filary, na których opiera się nasze podejście

Nasze wartości

Ponieważ nasze podejście jest naprawdę inne

Certyfikaty

Prawdziwie trwałe

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.