Luksus
Dbania o siebie
Zadbaj o UMYSŁ: Umysł, czyli percepcja i dobre samopoczucie – pozwól mu odpocząć i osiągnąć równowagę. Skup się na tym, co naprawdę ważne – na sobie.
Zadbaj o CIAŁO: Ciało, w którym czujesz się dobrze. Pielęgnuj swoje piękno każdego dnia, pozwól mu rozkwitać.
Zadbaj o CZAS: Czas to nowy, współczesny luksus. Spraw, by był wysokiej jakości: to najcenniejszy zasób, jaki posiadasz i jedyny, którego nie możesz zatrzymać ani odzyskać.
Głowa -
centrum Twojego ciała

Twarz, skóra głowy i włosy to unikalny, wzajemnie powiązany system – każdy, kto uważa je za odrębne jednostki, popełnia poważny błąd. Głowa to siedziba umysłu, który przetwarza emocje, koncentruje się na świecie zewnętrznym i samopoczuciu. To centrum uwagi oraz psychicznego i fizycznego dobrostanu – priorytetem powinno być więc dbanie o nią.

Dobre samopoczucie fizyczne, piękny wygląd, poczucie własnej wartości – to wszystko wpływa na harmonię i wewnętrzny spokój.

La-Testa-al-centro-icona
Instynkt, emocje i rozum w
równowadze

Sinesia dąży do przywrócenia równowagi ciała i umysłu poprzez holistyczne podejście: głowa zajmuje centralne miejsce, zarówno pod względem estetycznym, jak i psychologicznym i emocjonalnym, dlatego wymaga szczególnej troski. Dla nas pielęgnacja to nie tylko radzenie sobie z konkretnymi problemami skóry i włosów, ale dbanie o cały organizm: umysł, ducha i ciało.

 

Osiągamy to poprzez odpowiednie łączenie produktów, gestów, masaży i praktyk mających na celu osiągnięcie i utrzymanie równowagi między wewnętrznym spokojem i zadowoleniem, a zewnętrznym pięknem.

DNA
Sinesi
Nasz manifest, nasze wartości i certyfikaty, które uzyskaliśmy dla naszych produktów. Nasze DNA.

Manifest

Filary, na których opiera się nasze podejście

Nasze wartości

Ponieważ nasze podejście jest naprawdę inne

Certyfikaty

Prawdziwie trwałe